Centrum ogrodnicze

Oferta Centrum Ogrodniczego

W ofercie naszego centrum ogrodniczego znajdą Państwo bogaty wybór drzew i krzewów liściastych oraz iglastych, a także drzewa i krzewy owocowe.

Oferta obejmuje wiecznie zielone iglaki, które są niezastąpionym elementem każdej kompozycji w ogrodzie. Oferujemy między innymi: żywotniki (thuja), cisy, cyprysy, jałowce, sosny, świerki i jodły. Posiadamy szeroki wybór roślin iglastych szczepionych na pniu oraz formowanych.

Znajdą Państwo u nas również duży wybór rośliny liściastych, które dzięki niesamowitemu urokowi nadają ogrodowi charakter i czynią go niepowtarzalnym. W ofercie znajdują się między innymi budleje, tawuły, irgi, ogniki, hortensje, krzewuszki, lilaki oraz wiele innych.

Tworząc ogród nie można zapomnieć o drzewach liściastych. Zapewniamy materiał szkółkarski wysokiej jakości w pojemnikach oraz z gołym korzeniem.

Aby o każdej porze roku Państwa ogród przyciągał wzrok nie może w nim zabraknąć bylin. Posiadamy szeroki asortyment roślin wieloletnich, a także roślin jednorocznych, które są uzupełnieniem kompozycji.

W naszym asortymencie mamy również sadzonki róż, w które Państwo mogą się u nas zaopatrzyć zarówno w sezonie wiosennym, jak i jesiennym. Posiadamy również w sprzedaży azalie i rododendrony, bez których trudno wyobrazić sobie wiosnę w ogrodzie. Staramy się, by zawsze mieć w ofercie nowe odmiany tych roślin.

Poza tym posiadamy również w ofercie pnącza, drzewa i krzewy owocowe.

Polecamy również szeroki wybór nawozów i doniczek, a także kamienia ozdobnego.