Produkcja podłoża ogrodowego

Polecamy Państwu profesjonalne podłoże ogrodnicze, wykorzystywane do własnej uprawy roślin pokojowych, balkonowych i tarasowych. 

Aby wyjść naprzeciw Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, co do jakości podłoża ogrodniczego, postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem uzyskanym na przełomie 40 lat w produkcji ogrodniczej. 

Ziemia uniwersalna
, to podłoże przeznaczone dla wszystkich roślin pokojowych, balkonowych i tarasowych z wyjątkiem orchidei i upraw w podmokłych miejscach.
Sprawdzony skład Ziemi uniwersalnej, a także profesjonalne jej przygotowanie nie znajduje sobie równych na rynku podłoży ogrodniczych. 

 

Ziemia uniwersalna jest podłożem z zawartością gliny i piasku oraz optymalną strukturą. Jest to podłoże odporne na nadmiar wody z doskonałą zdolnością oddychania, wolne od chorób i szkodliwych insektów.

Ziemia uniwersalna zdobyła uznanie na wymagającym rynku wielkopolskim i chętnie kupowana jest przez kwiaciarnie oraz klientów indywidualnych. Ziemię uniwersalną proponujemy Państwu w opakowaniach: 5, 10, 20 litrów oraz luzem na indywidualne zamówienie (transport od 10 ton).