Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja ogrodów

Współpraca z naszą firmą polega na zaoferowaniu przez nas szerokiej gamy usług począwszy od prostych szkiców, poprzez projekty techniczne kończąc na wizualizacjach. Mając do wyboru tak szerokie możliwości przedstawienia wersji Państwa ogrodu jesteśmy przekonani, że na każdym z etapów tworzenia ogrodu będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

 

Traktując każdy projekt jako odrębne, niebanalne dzieło zapewniamy oryginalny styl ogrodu, spełniający oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

 

Pomysły i oryginalne rozwiązania aranżacji przyszłego ogrodu przedstawiane są przez zespół doświadczonych fachowców absolwentów architektury krajobrazu. Osobą kierującą zespołem jest mgr inż. Marta Malcherek, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, z ukończonym kierunkiem ogrodnictwa ze specjalnością kształtowanie terenów zieleni, zaawansowana obsługa programów do projektowania terenów zieleni. Głównym zarządzającym jest właściciel firmy Karol Flak, posiadający wykształcenie, bogatą wiedzę oraz wieloletnią praktykę w dziedzinie ogrodnictwa i architektury krajobrazu.

 

Posiadając powyższe atuty jesteśmy przekonani o owocnej współpracy z przyszłymi klientami, którzy zdecydowali się nam zaufać.

 

 

Oto wybane przykłady projektów i wizualizacji powstałe na przestrzeni wielu lat działalności naszej firmy.

Na początku działalności projekty wykonywaliśmy tradycyjną metodą w ołówku, później nastąpił intensywny rozwój firmy w szerokim zakresie architektury krajobrazu.